Помогите пожалуйста!!! Яку кількість речовини калій ортофосфату утворюється під час взаємодії

фосфор (V) оксиду масою 85,2 г з достатньою кількістю калій гідроксиду?

Ответы на вопрос

Отвечает Фарбер Эльза.

Відповідь:

6KOH+P2O5=2K3PO4+3H2O

M(P2O5)=142г/моль

n(P2O5)=85,2/142=0,6 моль

n(P2O5):n(K3PO4)=1:2

n(K3PO4)=0,6*2=1,2моль

Пояснення: