Визнач масову частку Карбону у речовині, формула якої С3Н8.​


Ответы на вопрос

Отвечает Шабанова Лена.

Ответ:

81.8%

Объяснение:

w(C3H8)=M(C)*3/M(C3H8)*100%=36/44*100=81.8%