Середня відносна молекулярна маса поліпропілену 42 000 . Визначте ступінь полімеризації цього

полімеру .​

Ответы на вопрос

Отвечает Кожевникова Анна.

Ответ:

1000

Объяснение:

n = M(полимера)/ M(C3H6) =42000 / 42 = 1000