Написати реакцію полімеризації та розрахувати ступінь полімеризації поліпропілену, якщо молярна

маса полімеру складає 84 000 г/моль.

Ответы на вопрос

Отвечает Билей Жека.

Ответ:2000

Объяснение:

(C3H6)n=Mr(C3H6)n=(3Ar(C)+6Ar(H))n=(3×12+6×1)n=42n

42n=84000

n=84000÷42

n=2000