визначать масу і кількість речовини натрій гідроксиду який утворюється при взаємодії натрій оксиду

масою 124 г з водою​

Ответы на вопрос

Отвечает Бойко Диана.

Ответ:

Объяснение:

   124 г                              Х г, Х моль

  Na2O    +      H2O   =    2NaOH  

n=1 моль                         n=2 моль

М = 62 г/моль               М = 40 г/моль

m=62 г                           m=80 г

124 г  Na2O   -    Х г   NaOH

62 г   Na2O   -   80 г   NaOH

m(NaOH) = 124 * 80 / 62 = 160 г

n(NaOH) = m / M = 160 / 40 = 4 моль