Визначите масу барій хлориду кількістю речовини 0,8 моль.Плиззз


Ответы на вопрос

Отвечает Ризванов Ильзир.

Ответ:

165.6

Объяснение:

Дано:

0.8 моль. m= 137+70=207

m=207*0.8=165.7

Mr(BaCl)=137*1+35.5*2=137