Обчисліть масу 24,08 1023 молекул оцтової кислоти


Ответы на вопрос

Отвечает Кривошеева Дарья.

Ответ:

Объяснение:

Дано

N(CH3COOH) = 24,08 *10²³ молекул

Na = 6*10²³ 1/молекул

М(СН3СООН) = 60 г/моль

Найти

m(CH3COOH)

n(CH3COOH) = N / Na = 24,08 *10²³ / 6 *10²³ = 4 моль

m(CH3COOH) = n * M = 4 * 60 = 240 г