Елемент належить до IV групи періодичної системи. Масова частка елемента в його вищому оксиді

становить 69, 52%. визначте невідомий елемент

Ответы на вопрос

Отвечает Санько Родион.

Відповідь:

Ge

Пояснення:

вищий оксид елемента - EO2

w(E) = 0.6952

w(O) = 0.3048

w(E)/Mr (E) = w(O2) / Mr(O2)

Mr(E) = (0.6952*32)/0.3048

Mr(E) = 72.9 г/моль

E - Ge