до 150 г розчину з масовою часткою цукру 30 процентів долили 100 г води обчислити масову частку

цукру в новому розчині​

Ответы на вопрос

Отвечает Майер Оля.

Відповідь:

m(цукру)=150*30/100=45г

m(р-ну)=150+100=250г

w=45*100/250=18%

Пояснення: