Установіть відповідність між масами, та об"ємами поданих газів: * 5,6л; 78, 4л; 8,96л; 44,8л.

Нітроген (ІІ) оксид. 12г ; Сульфур (ІV) оксид 16г; Метан СН4 56.

Ответы на вопрос

Отвечает Федоренко Анастасия.

Ответ:

Объяснение:

NO

n(NO) = m / М = 12 / 30 = 0,4 моль

V(NO) = Vm *n = 22,4 * 0,4 = 8,96 л

SO2

n(SO2) = m / М = 16/64 = 0,25 моль

V(SO2) = Vm *n = 22,4 * 0,25 = 5,6 л

CH4

n(CH4) = m / M = 56 / 16 = 3,5 моль

V(CH4) = Vm *n = 22,4 * 3,5 = 78,4 л