До розчину масою 80г з масовою часкою солі 15% долили 20г води.Знайти масову частку утвореного

розчину.

Ответы на вопрос

Отвечает Майоров Олег.

Відповідь:

m(солі)=80*15/100=12г

m(розчину)=80+20=100г

w=12*100/100=12%

Пояснення: