змішали 18,2 грамів води і 12,8 г аскорбінової кислоти.Обчисліть масову частку речовини в добутому

розчині.​

Ответы на вопрос

Отвечает Шихунов Тимур.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(р-ля) = 18,2 г

m(в-ва) = 12,8 г

Найти

W(в-ва)

m(р-ра) = m(в-ва) + m(р-ля) = 12,8 + 18,2 = 31 г

W(в-ва) = m(в-ва) / m(р-ра)  *100% = 12,8 / 31  *100% =41%