Знайдіть масу NaOH в розчині масою 200г з масовою часткою натрій гідроксиду 15%


Ответы на вопрос

Отвечает Одинцов Святослав.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(р-ра) = 200 г

W(в-ва) = 15%

Найти

m(в-ва)

m(в-ва) = m(р-ра) * W(в-ва) / 100% = 200 * 15 / 100% = 30 г