Визначити масу аргентум нітрату, який міститься у 122 г розчину, якщо маса води у розчині складає

85 г.

Ответы на вопрос

Отвечает Галицкий Андрей.

Ответ:

Объяснение:

m(в-ва) = m(р-ра) - m(р-ля) = 122 г - 85 г = 37 г

Отвечает Карасевич Олександра.

Ответ: 27

Объяснение: