Визначити масу розчину, якщо до 39 г аргентум нітрату додали 50 г води.


Ответы на вопрос

Отвечает Гук Даша.

Ответ:

Объяснение:

m(р-ра) = m(в-ва) + m(р-ля) = 39 г + 50 г = 89 г