обчисліть масову частку солі в розчині якого у 550 г води розчинили у 180 г кухонної солі. помогите

пожалуйста!​

Ответы на вопрос

Отвечает Ефремова Валерия.

Відповідь:

m(Р-НУ)=550+180=730г

w=180*100/730=24,7%

Пояснення: