Шість рівнянь якісного визначення 3 катіонів, 3 аніонів. Рівняння :молекулярне, повне йонне,

скорочене йонне.

Ответы на вопрос

Отвечает Слуцкий Дима.

Ответ:

Объяснение:

CuSO4 + BaCl2 = BaSO4 + CuCl2

Cu²⁺ + SO₄²⁻ + Ba²⁺ + 2Cl⁻ = BaSO₄ + Cu²⁺ + 2Cl⁻

Ba²⁺ + SO₄²⁻ = BaSO₄

CuSO₄ + 2NaOH = Cu(OH)₂ + Na₂SO₄

Cu²⁺ + SO₄²⁻ + 2Na⁺ + 2OH⁻ = Cu(OH)₂ + 2Na⁺ + SO₄²⁻

Cu²⁺ + 2OH⁻ = Cu(OH)₂

BaCl₂ + 2AgNO₃ = Ba(NO₃)₂ + 2AgCl

Ba²⁺ + 2Cl⁻ + 2Ag⁺ + 2NO₃⁻ = Ba²⁺ + 2NO₃⁻ + 2AgCl

Ag⁺ + Cl⁻ = AgCl

K₂CO₃ + 2HCl = 2KCl + H2O + CO₂

2K⁺ + CO₃²⁻ + 2H⁺ + 2Cl⁻ = 2K⁺ + 2Cl⁻ + H2O + CO₂

CO₃²⁻ + 2H⁺ = H2O + CO₂

NH₄Cl + NaOH = NH₃ + NaCl + H₂O

NH₄⁺ + Cl⁻ + Na⁺ + OH⁻ = NH₃ + Na⁺ + Cl⁻ + H₂O

NH₄⁺ + OH⁻ = NH₃ + H₂O