Яка маса солі утвориться при взаємодії 10 моль аміноетанової кислоти з достатньою кількістю калій

гідроксиду

Ответы на вопрос

Отвечает Финапетов Максим.

C2H5OH + KOH → CH2COOKNH2 + H2O

M (CH2COOKNH2) = 113 г/моль

10 / 1 = X / 113

X = 10 × 113 / 1 = 1130 г