9% розчину етанової кислоти широко використовують у харчовій промисловості і побуті. Обчисліть

масу етанової кислоти і масу води необхідні для приготування 250 г такого розчину. Помогите пожайлуста!!!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Панченко Даниил.

Відповідь:

m(кислоти)=250*9/100=22,5г

m(H2O)=250-22,5=227,5г

Пояснення: