За схемою перетворень складіть рівняння реакцій: Азот → амоніак → амоній хлорид → амоніак →

нітроген(ІІ) оксид → нітроген(ІV) оксид → нітратна кислота

Ответы на вопрос

Отвечает Витченко Дарья.

Ответ:

Объяснение:N2+3H2=2NH3

NH3+HCl=NH4Cl

NH4Cl+NaOH=NaCl+NH3+H2O

4NH3+5O2=4NO+6H2O

2NO+O2=2NO2

4NO2+O2+2H2O=4HNO3