Методом електронного балансу розставте коефіцієнти у рівнянні окисно-відновної реакції. Укажіть

коєфіцієнт у відновника. * P+HNO3+H2O=H3PO4+NO

Ответы на вопрос

Отвечает Хохряков Саша.

Ответ:

Объяснение:

3P + 5HNO3 + 2H2O = 3H3PO4 +5 NO

P(0) -5e = P(+5)        3    ок-ие

в-ль

N(+5) +3e = N(+2)    5    в-ие

ок-ль