Обчисліть масову частку натрію хлориду в розчині отриманому змішуванням 45 грамів солі та 55 грамів

води

Ответы на вопрос

Отвечает Кадрачев Руслан.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(в-ва) =45 г

m(р-ля) =55 г

Найти

W(в-ва)

m(р-ра) = m(в-ва) + m(р-ля) = 45 + 55 = 100 г

W(в-ва) = m(в-ва) / m(р-ра)  *100% = 45 / 100  *100% = 45 г