Визначте кількість речовини, масу та об'єм (н.у.) 1,8*1023 гідроген сульфіду


Ответы на вопрос

Отвечает Голибов Парвиз.

Ответ:

Объяснение:

Дано

N(H2S) = 1,8*10²³ молекул

Na= 6*10²³ 1/молекул

Vm=22,4 л/моль

M(H2S) = 34 г/моль

Найти

m(H2S)

V(H2S)

n(H2S) = N / Na = 1,8 *10²³ / 6 *10²³ = 0,3 моль

m(H2S) = n * M = 0,3 * 34 = 10,2 г

V(H2S) = Vm *n = 22,4 * 0,3 = 6,72 л