Обчислити молекулярні маси сполук: Na3Po4,Fe3O4,Ca(NO3)2


Ответы на вопрос

Отвечает Довганюк Давид.

Ответ:

Объяснение:

Mr(Na3PO4) = 23*3 + 31 + 16*4 =164

Mr(Fe3O4) = 56*3 + 16*4 = 232

Mr(Ca(NO3)2 = 40 + 14*2 + 16*6 = 164