Обчисліть кількість речовини 980г сульфатної кислоти ​


Ответы на вопрос

Отвечает Карасёва Руслана.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(H2SO4) = 980 г

М(H2SO4) = 98 г/моль

Найти

n(H2SO4)

n(H2SO4) = m / M = 980 / 98 = 10 моль