Обчислити масові частки Сульфуру і Оксигену у сульфур (VІ) оксиді : А) 50% і 50%Б) 35% і 65%В)

55% і 45%Г) 40% і 60%​

Ответы на вопрос

Отвечает Магомедов Міша.

Ответ:

Mr(SO³)=32+3×16=80

w(S)=32/80=0,4 або 40%

w(O)=3×16/80=48/80=0,6 або 60%

100%

Ответ: Г) 40% i 60%