ПЛИЗЗЗ! Люди! Масова частка Гідрогену в молекулі води становить (у %) ( відповідь підтвердити

відповідними розрахунками) - а)5,8 б)10 в)11 г)5

Ответы на вопрос

Отвечает Григорьевских Глеб.

Ответ:

11

Объяснение:

дано:

H2O

знайти:

W(H)=?

розв'язок :

W=n*Ar/Mr*100%

Mr(H2O)=2*1+16=18

Ar(H)=1

W(H)=2*1/18*100%=11,1 %~11%