көмірсутектің 75% көмірсутектен тұрса ауамен салыстырғандағы тығыздығы 0,552 ге тең болса оны,

формуласын жаз

Ответы на вопрос

Отвечает Баграновская Даша.

Ответ:

М = 29*0,552 = 16г/моль

С: Н = 75/12 : 25/1 = 6,25:25 = 1:4

12х +4Х = 16

х=1

СН4-метан формуласы

Объяснение: