які маси солі та води потрібно взяти для приготування 400г розчину солі з масовою часткою

розчиненої речовини 0.2?​

Ответы на вопрос

Отвечает Зиянгирова Эльвина.

Ответ:

дано

m(ppa) = 400 g

W = 0.2

--------------------

m(соли) - ?

m(H2O)-?

m(соли) = m(ppa) * W = 400 * 0.2 = 80 g

m(H2O) = m(ppa) - m(соли) = 400 - 80 = 320 g

ответ 80 г , 320 г