Укажи хімічну формулу сульфітної кислоти та визнач масу 15 моль цієї сполуки:

Срочнооооооооооооооо1. H2S 2. H2SO4 3. H2SO3

Ответы на вопрос

Отвечает Зайнулин Тимур.

Ответ:3. H2SO3

m(H2SO3)= M×n= 126×15=1890г

Объяснение: