Будь-ласка дедлайн сьогодні 19:00 20 балів 1)Напишіть рівняння рeакцій між калій гідроксидом і:

а) хлоридною кислотою; б) карбонатною кислотою; в) ортофосфатною кислотою. 2) Напишіть рівняння реакцій між магній гідроксидом і: а)нітратною кислотою; б) сульфатною кислотою.

Ответы на вопрос

Отвечает Черных Серега.

Объяснение:

1). KOH+HCl=KCl+H2O

2KOH+H2CO3=K2CO3+2H2O

3KOH+H3PO4=K3PO4+3H2O

2). Mg(OH)2+2HNO3=Mg(NO3)2+2H2O

Mg(OH)2+H2SO4=MgSO4+2H2O