Обчисліть масову частку розчиненої речовини в розчинах із таким складом: а) маса

розчину-1200г,маса розчиненої речовини - 300г б) маса води 300г, маса розчиненої речовини- 60%

Ответы на вопрос

Отвечает Ростовская Полина.

Ответ:

1)

W = 300 / 1200 * 100% = 25%

ответ 25%

2)  W = m(вва) / (m(вва) + m(H2O)) * 100%

60% = m(вва) / (m(вва) + 300) * 100%

пусть Х - это масса вещества

60X + 18000 = 100X

40X = 18000

X = 450 g

ответ 450 г

Объяснение: