Визначте об'єм вуглекислого газу (н.у) який утвориться під час згорання 24г.вуглицю (C)


Ответы на вопрос

Отвечает Синёв Дима.

Ответ:M= Co2=12+32=44г/моль

n=m/M

n=24/44=0,54моль

Vco2=0.54*22.4=12,2л

Объяснение: