Визначити масову частку купрум (II) хлориду у розчині, якиймістить 30 г CuCl 2 і 170 г води.​


Ответы на вопрос

Отвечает Шишпанов Саша.

Ответ:

15% масова частка купрум хлориду

m(хлор)-30 | m(розчину)=m(хлору)+

m(води)-170г | m(води)=30+170=200

------ m(розчину)=200

w(вод)-?% w(солі)=m(солі)/

m(роз)=15%

В-дь:15%

Норм?