Обчисліть відносно молекулярну масу полістирену зі ступенем полімеризації 2500. (помогите

пожалуйста)

Ответы на вопрос

Отвечает Кулебакин Максим.

Ответ:

Mr = 260000

Объяснение:

(C₈H₈)ₙ - полістирен, n=2500

Mr = (12*8+8)*n = 104*2500 = 260000