Які маси солі та води потрібно взяти для приготування 400г розчину солі з масовою часткою

розчиненої речовини 2% або 0,02

Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецова Ксения.

Ответ:8г,392г

Объяснение:

m(солі)=m(р-ну)•w=400г•0.02=8г

m(води)=400г-8г=392г