1) Складіть рівняння реакцій, які доводять амфотерний характер: а) берилій гідроксид;б) хром

(III) гідроксиду.2) Одна з пробірок містить магній гідроксид, а інша - цинк гідроксид. Як розпізнати вміст кожної пробірки?помогите пожалуйста дам много баллов ​

Ответы на вопрос

Отвечает Муравьёв Константин.

Ответ:

а) берилій гідроксид;

Be(OH)2 = BeO + H2O

Be(OH)2 + 2HCl (разб.) = BeCl2 + 2H2O

Be(OH)2 + 2NaOH (конц.) = Na2[Be(OH)4]

Be(OH)2 + 2NaOH = Na2BeO2 + 2H2O

б) хром (III) гідроксиду

сори незнаю

2) Добавить раствор щёлочи

Гідроксид магнію не розчиниться, а гідроксид цинку розчиняється, так як він амфотерний

Объяснение: