Складіть рівняння реакцій , які доводять амфотерний характер: а) берилій гідроксиду; б) хром (3)

гідроксиду. Одна з пробірок містить магній гідроксид , а інша - цинк гідроксид. Як розпізнати вміст кожної пробірки.

Ответы на вопрос

Отвечает Шульц Александра.

берилій гідроксид;

Be(OH)2 = BeO + H2O

Be(OH)2 + 2HCl (pa36.) = BeCl2 + 2H2O

Be(OH)2 + 2NaOH (конц.) = Na2[Be(OH)4]

Be(OH)2 + 2NaOH = Na2BeO2 + 2H2O

б) хром (III) гідроксиду

сори незнаю

2) Добавить раствор щëлочи

Гідроксид магнію не розчиниться, а

гідроксид цинку розчиняється, так як він амфотерний