СРОЧНО!!! Який об'єм вуглекислого газу виділиться при взаємодії натрій карбонату з 75 г етанової

кислоти? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Брянский Даня.

Ответ:

75 x

2CH3COOH+Na2CO3---->2CH3COONa+CO2+H2O

2×60 22,4

x =  \frac{75 \times 22.4}{2 \times 60} = 14

==========

Дано:

Мr(CH3COOH)=60

m(CH3COOH)=75

========

ОТВЕТ: 14 л