Яка маса калій сульфату утворюється при взаємодії 49 г сульфатної кислоти з калій гідроксидом? С

объяснением​

Ответы на вопрос

Отвечает Цой Каролина.

Ответ:

87 г

Объяснение:

2KOH + H2SO4 → K2SO4 + 2H2O

49 / 98 = X / 174

X = 49 × 174 / 98 = 87 г