(допоможіть будь ласка)Укажи масу 10 моль кислоти HBr


Ответы на вопрос

Отвечает Трегубенко Александр.

m=n*M

n - кількість речовини (ще може позначатися як ню)

m - маса

M - молярна маса

M(HBr) = 1 + 80 = 81

n = 10 моль

m = 10 * 81 = 810