Визначте масу води, в якій необхідно розчинити 8г калій хлориду (KСІ), щоб отримати розчин з

масовою часткою солі 15 %.

Ответы на вопрос

Отвечает Боярский Ярослав.

Ответ:

6,8г

Объяснение:

m (соли)=m (KCI)*w (соли)\100%

m (соли)=8г*15%\100%=1,2г

m (води)=m (соли)\w (соли)*100%=1,2г\15%*100%=8г

m (води)=m (KCI)-m (соли)=8г-1,2=6,8г