Обчисліть масу оцтової кислоти в 300г розчину з масовою часткою кислоти 6 % Срочно! Дам 30 балов


Ответы на вопрос

Отвечает Чистикина Варя.

Ответ:

W=m(речовини)/m(розчину).

m(речовини)=W*m(розчину)=300*0,06=18 г

Объяснение: