Очень нужно пожалуйста помогите Обчисліть об`єм вуглекислого газу( в л) що виділяється при

взаємодії натрій карбонату з хлоридною кислотою масою 260 г

Ответы на вопрос

Отвечает Вакалюк Маша.

Ответ:

260 x

Na2CO3+2HCl---->2NaCl+H2O+CO2

2×36,5 22,4

x =  \frac{260 \times 22.4}{2 \times 36.5}  = 78.7

Приблизительно=80