1. Визначити молекулярні маси речовин : (NH4)2SO4 , Mg(ClO4)2 2. Розставити коефіцієнти у схемах

хімічних реакцій а) Fe2O3 + H2SO4→ Fe2(SO4)3 + H2O ; б) Ca(OH)2 + H3PO4 → Ca3(PO4)2 + H2O . 3. Визначити масові частки елементів у речовині MgSO4 •7Н2О. Допоможіть будь ласка

Ответы на вопрос

Отвечает Стромов Алексей.

Ответ:

1. (NH4)2SO4 - 132,14 г/моль.

Mg(ClO4)2 - 223,2 г/моль

2. Fe2O3 + 3H2SO4 = Fe2(SO4)3 + 3H2O

3Ca(OH)2 + 2H3PO4 = Ca3(PO4)2 + 6H2O

3. w(mg)= 24,3/246,47= 0,0986 9,86%

w(s)= 32/246,47= 0,1298 12,98%

w(h)= 14/246,47=0,0568 5,68%

w(o)=11*16/246,47=0,7140 71,4%