ДАЮ 100 БАЛЛОВ!!! обчисліть об'єм карбон (IV) оксиду (н.у) , що утворюється при згоранні вуглецю

(карбону) масою 1.8г

Ответы на вопрос

Отвечает Ощепков Никита.

Ответ:

C+O2=CO2

n(C) =1.8/12=0.15моль

1------------1

0.15моль- n(CO2)

n(CO2) =0,15моль

V(CO2) =0.15*22,4=3.36л