1. Скласти хід роботи приготування розчину цукру масою 300 г із масовою часткою розчиненої речовини

20%.

Ответы на вопрос

Отвечает Майская Евгения.

Відповідь:

Маса цукру=300×0,2=15г.

Маса розчинника=300-15=275г.

Тобто, ми беремо 275г. розчиника і додаемо 15г. цукру .

Пояснення: