обчисліть масову частку солі в розчині, чкий утворився під час розчинення солі масою 30 г у воді

масою 270г

Ответы на вопрос

Отвечает Крамлих Никита.

Масса раствора равна:

m(p-p) = m(cоли) + m(Н₂О) = 30 + 270 = 30 г

Массовая доля соли в растворе:

ω = [m(cоли)/m(p-p)] * 100 = (30/300)*100 = 10%