знайдіть помилку у рівняннях та виправте їх: 1.HBr+Ca=CaBr2+H2. 2. HNO3+P=P(NO3)3+H2. 3.

CuO+HCl=CoCl+H2O. 4. Al+HCl=AlHCl3. 5. NaOH+MgCl=Mg(OH)3+H2O​

Ответы на вопрос

Отвечает Сагынтаев Бекболат.

Ответ:

1. 2HBr+Ca=CaBr2+H2

2. 6HNO3+2Al=2Al(NO3)3+3H2

3. CuO+2HCl=CuCl2+H2O

4. 2Al+6HCl=2AlCl3+3H2

5. 2NaOH+MgCl2=Mg(OH)2+2NaCl

Объяснение:

1. Варто було лише урівняти

2. Фосфор - це неметал і з кислотами не взаємодіє, тому я взяла Алюміній

3. Знову ж таки потрібно урівняти

4. Коли відбувається взаємодія мета більш електронегативного (знаходяться лівіше від водню в таблиці), ніж Гідроген, то цей метал заміщує атоми H у складній сполуці й витісняє його. В результаті утворюється сіль та водень.

5. Na і Mg помінялися місцями й утворилася нова основа й нова сіль