Визначте масу сахарози в розчині масою 800 грам із масовою часткою вуглеводу 30%


Ответы на вопрос

Отвечает Аминова Анна.

Ответ: 240 г

Дано:

m(p.cax) = 800 г

ω(сах) = 30% або 0,3

m(cax) - ?

Объяснение:

m(cax) = m(p.cax)*ω(cax) = 800 г*0,3 = 240 г

Відповідь: 240 г